1.    
  2.     Що повинно бути в резюме консультанта?

Що повинно бути в резюме консультанта?

Резюме консультанта, в принципі, виглядає як і звичайне резюме на будь-яку посаду.Отже, з чого ж почати? Почнемо з визначення …Резюме – супутній «документ» при пошуку роботи. При правильно складеному резюме, шансів отримати необхідну Вам роботу набагато більше, ніж без нього.

Як же правильно скласти резюме?1. Вказати ідентифікаційні дані.

Ваша Прізвище, Ім’я, По батькові; дата народження, адреса, за якою Ви проживаєте, контактний телефон, якщо є, то можете вказати і e-mail. Також необхідно вказати мету, для даної посади метою буде отримання посади консультанта.2. Вказати освіту.

Де і коли, в якому навчальному закладі Ви здобули освіту. Вказувати потрібно дату надходження і дату закінчення. Якщо утворень у Вас кілька, то потрібно вказувати в хронологічному порядку задом на перед, починаючи з отримання останнього освіти.3. Досвід роботи.

Необхідно вказати, де і коли Ви працювали: назва фірми, період роботи, займана посада. Вказувати необхідно в такій же послідовності, як і в випадку з освітою.4. Додаткова інформація.

Тут можна вказати Ваше хобі, як це було сказано вище, якими додатковими навичками Ви володієте (вміння працювати з програмним забезпеченням і т.д.)Наприклад, ось так має виглядати резюме консультанта:Петров Василь Іванович

Мета: отримання посади консультанта

Дата народження: 22.10.1978г.Освіта:

Факультет:

Спеціальність:

Досвід роботи:Посада: консультант

Додаткові відомості:

Додаткове навчання:Нагороди, відзнаки:

Особистісні якості:Сімейний стан: неодружений

Громадянство: РФ

Проживання: МоскваПоставтеся до складання резюме відповідально, адже від цього може залежати чимало. Сподіваємося, що це допоможе Вам у складанні Вашої резюме консультанта. Удачі вам!

Написати коментар