1.    
  2.     Вибрати готове резюме або написати своє?

Вибрати готове резюме або написати своє?

Резюме краще написати самому, спираючись на приклади резюме інших.Що ми маємо на увазі під визначенням «готове резюме»? Це резюме якоїсь людини, який розмістив його, скажімо, на якомусь сайті, а ми просто так взяли і привласнили собі? У кращому випадку нам доведеться шукати таке резюме, яке ми б хотіли дуже довго і нудно. Можна, звичайно, довірити цю справу кому-небудь іншому. А ще краще – написати самому, спираючись на приклади.

Наприклад, знаходимо чиєсь резюме, розташоване на сайті пошуку роботи, і коригуємо поля. Міняємо всі дані на свої. Щоб упевнитися в правильності, нижче наведемо приблизну схему складання резюме.1. Ідентифікаційні дані.

П.І.Б., дата народження, домашня адреса, контактний телефон, e-mail (якщо є).

Дуже часто забувають вказати по батькові, адреса, телефон. Якщо Ви вписуєте і робочий і домашні телефони, то вкажіть який з них той чи інший, напишіть час, в яке бажано дзвонити. Не зайвим буде додати невелику фото (наприклад, як в паспорті).2. Освіта.

Назва навчального закладу, час початку / закінчення навчального закладу.

Не зайвим буде зазначити, які у вас були оцінки (якщо, звичайно, хороші). У разі закінчення ВНЗ або, якщо Ви займаєтеся наукою, вказати науковий спеціалізацію, вчене звання, вчений ступінь. Не забудьте перерахувати всі Ваші досягнення: нагороди в конкурсах, перемоги в олімпіадах (в шкільних в тому числі), наявність «червоних» дипломів і т.д. Вказуйте кафедру, факультет, спеціалізацію, тему диплома.3. Досвід роботи.

Це найважливіший пункт резюме. Тут потрібно вказувати Ваш трудовий досвід. Якщо проекти, в яких Ви брали участі, або просто займали якусь посада не менше одного місяця – це необхідно вказувати в резюме.Складаючи резюме, не допускайте в ньому помилок. Найкраще – створити резюме в текстовому редакторі і роздрукувати, так і виглядати буде більш естетично, і читати роботодавцю буде легше. Пам’ятайте, грамотно складене резюме – шлях до бажаного місця роботи.

Написати коментар