1.    
  2.     Як організувати бізнес-зустріч у неформальній обстановці?

Як організувати бізнес-зустріч у неформальній обстановці?

Сьогодні в світі все більше число людей прагне провести ділові переговори за межами нудних офісних стін. За кордоном, природно, існує безліч альтернатив.



Найбільш поширена організація пікніка. Однак, вітчизняним підприємцям і їх партнерам такий підхід до ведення бізнесу може здатися чужим і незрозумілим. А ось організація ділових зустрічей в елітному ресторані все частіше практикується серед наших бізнесменів.



Враження, що це легке захід, дуже оманливе, і організація його вимагає часом чималих зусиль.



Незважаючи ні величезна кількість ресторанів, тільки одиниці з них відповідають всім необхідним вимогам і можуть вважатися елітними.



Щоб не втомлювати ділового партнера тривалою поїздкою, спершу з’ясуйте, які з елітних ресторанів знаходяться найближче до вашого офісу.



Поєднання підписання документів з дегустацією страв і спиртних напоїв зовсім не соромно. Навпаки, в даному випадку про людину, що вибрав ресторан, будуть судити, виходячи саме з якості подається тут алкоголю.



Також необхідно зробити попереднє замовлення столика. Погодьтеся, про яке обговоренні важливих документів може йти мова, якщо ви не впораєтеся з таким простим організаційним завданням? При замовленні столика пам’ятайте про те, що він повинен знаходитися на певній відстані від інших. Так ви створите атмосферу самоти і комфорту.

Написати коментар