1.    
  2.     Як правильно інтригувати на роботі?

Як правильно інтригувати на роботі?

Так, так, ви не помилилися, можна залишатися порядною людиною інтригуючи по-всю. Наприклад, на роботі, ви не хочете вирішувати проблему за допомогою доносів, скандалів, звільнень.Але є вихід: можна використовувати колектив в своїх цілях, залишаючись при цьому хорошим співробітником або начальником. Всім нам відомий девіз будь-якого колективу:

– кожен за себе,

– проти кого дружимо,

– будь-який плітці раді.Уміння піднести потрібну інформацію в потрібний час – ось двигун прогресу. Природно, Америку я не відкрию, та й у кожній окремій ситуації свої методи, але є маленькі хитрощі, використовуючи які, на вас ніколи не впаде підозра в плетінні інтриг.

По-перше -, правда повинна бути завжди поруч. Трошки гарна і чиста, зробіть акцент на тому, що в ваших інтересах, візьміть фразу з контексту потрібну вам, а решта просто промовчу. Цей метод активно використовується в журналістиці. Начебто, правда, начебто так і було сказано, а сенс – то інший. У будь-якому випадку ви залишилися чесною людиною.По – друге, там де є віра, там і правда. Навіть якщо ви поганий актор, прикидатися і червоніти не доведеться. Якщо ви вірите в те, що говорите, тоді і вигляд у вас буде переконливий. Дивіться тільки в очі, підключіть чарівність навіть самий співрозмовник не відчує підступ.По – третє, якщо прибрехати необхідно, то ми не брешіть від першої особи. Говоріть що десь, щось чули, чи не самі, але бачили, що ви, розповідаєте тільки для сміху і самі не вірите в ці плітки. Ось машина вже і запущена. Потрібна вам історія прийняла розголосу. Процитую фразу з відомого кінофільму: “А головне що? А головне те, що ми тут зовсім ні при чому!”Три основних правила, на які можна покластися в будь-який інтризі, нарощувати на них нові навички, набуті в вашому конкретному колективі. І останнє побажання: використовуйте інструкцію тільки в разі крайньої необхідності.

Написати коментар