1.    
  2.     Як стати директором?

Як стати директором?

Поганий той солдат, який не мріє стати генералом, і поганий той клерк, що не хоче бути директором. Але щоб в один з прекрасних днів побачити себе в кріслі директора, одних мрій мало, треба ще й діяти. Нічого немає неможливого. Щоб стати директором, цілком достатньо виконувати десять основних правил.Правило перше – відмовитися від допоміжних функцій.

Тобто, скажімо юрист в який-небудь юридичної компанії, запросто зможе стати директором, а ось той же юрист в автосалоні, так ним і залишиться все життя.Правило друге – дозволь собі подумати про звий кар’єрі мінімум одну годину на день.

Саме подумати. Це не час за вечерею або за кермом автомобіля. Це спеціально виділений час, для обмірковування планів і дій.Правило третє – добивайся високооплачуваної роботи.

Співробітник з хорошим окладом, завжди більше помітне в загальній масі. У вас сьогодні буде можливість виглядати на вищому рівні, без “надриву” гаманця.Правило четверте – раз в тиждень вибери день для перспективних зустрічей.Правило п’яте – склади план на рік, де в обов’язковому порядку повинно бути місце, мінімум одному значного досягнення.Правило шосте – сім’я – твій тил і помічник.

Це дуже важливо. Твоя перемога в збереженні міцної сім’ї – це ознака твоїх директорських здібностей. При виборі керівника, як правило, на це звертають особливу увагу.Правило сьоме – не забувай про відпочинок.

Відпустка потрібна не тільки для поповнення сил. За цей період можна спокійно подумати про досягнутому і побудувати плани на майбутнє.Правило восьме – не підносить своєму начальнику сюрпризів. Навіть самі приємних.

Будь-бос любить себе почувати “на коні”, тобто знати абсолютно все, що відбувається навколо нього.Правило дев’яте – стримуй погані емоції.

Найважливіше якість керівника – вміти стримуватися. І що зовсім неприйнятно – образи і істерики.Правило десяте – час від часу увійди в роль продавця.

Вирушай з агентами в відрядження, дзвони клієнтам, приймай участь у тренінгах. Так ти заробиш повагу агентів з продажу, а це вельми впливова категорія.

Написати коментар