1.    
  2.     Як заслужити повагу колективу?

Як заслужити повагу колективу?

Це дуже важливий момент. Всі ми хочемо, щоб нас поважали, з нами рахувалися або як мінімум, ставилися до нас позитивно. Проте, якщо вдуматися в проблему, то вже в самому питанні можна знайти відповідь – повага слід заслужити!Пам’ятаєте стару приказку: “за просто так і прищ на чолі не скочить”. Так і тут. За просто так ніхто вас не стане поважати, як і ненавидіти. Будь-яке відношення до вас формується від ваших же дій. Взагалі, саме поняття поваги має на увазі довіру. Тобто, домагаючись поваги колективу, ви домагаєтеся довіри до вас, а не якийсь прибутку. Від сюди два основних правила:

Перше – допомагайте колективу. Будьте йому корисним.Друге – не чекайте від ваших дій доходу. Ваш дохід – це повага до вас.

Однак слід пам’ятати, що повага неможливо купити ні за які гроші. Тобто, все твої старання повинні бути спрямовані на активну діяльність. Допомагай співробітникам, новачкам і всім, хто її потребує.Ще дуже важливий момент – будь скромний. Ніколи не хвалися своїми досягненнями і вже тим більше, тим, що ти комусь десь допоміг. Співробітники це побачать самі. А ось тих, хто хизується своєю винятковістю, ніколи поважати не будуть.Зрозуміло, на робочому місці поважають знання, тобто кваліфікацію. Тому не забувай приказку: “вік живи – вік учись”. І не соромся признатись що ти чогось десь не знаєш. Всезнайки теж не в ціні. Кожен може чогось не знати. Слухай з інтересом своїх колег.

Ніколи не дозволяй собі дати волю емоціям і тим більше негативним. Тримай себе в руках.І останнє – щоб щось отримати, треба щось віддати. В даному випадку, тобі треба віддати частину твій душі людям, твою щиру любов до них і розуміння. І вони тобі обов’язково дадуть відповідь повагою.

Написати коментар